Tanzania Porcelanosa – wybór idealny

Nowoczesne aranżacje łazienkowe są w ostatnich latach bardzo popularne. W poszukiwaniu odpowiednich dodatków i elementów wystroju warto jednak pokusić się o innowacje, które dodadzą pomieszczeniu pożądanego charakteru. Które dodatki warto wybrać? Na jest aktualnie modne?

Tanzania Porcelanosa – wybór uniwersalny i nietuzinkowy

Tanzania Porcelanosa jest płytką ceramiczną o wyglądzie przypominającym strukturą drewno. Wyjątkowy wygląd świetnie uzupełnia wystrój pomieszczeń takich jak łazienki dodając im lekkości i przytulnego charakteru. Prosty, geometryczny wygląd oraz gładka, elegancka powierzchnia wyśmienicie uzupełniają niemal każdą aranżację łazienki w Ekspercilazienek. Cięcia przebiegające pod różnym kątem oraz jasna, delikatna barwa sprawiają, że wśród jej wielu modeli każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Tanzania Porcelanosa

Do jakich aranżacji warto zastosować płytki Tanzania Porcelanosa?

Płytki z tego rodzaju posiadają bardzo  oryginalny wygląd nawiązujący do naturalnej struktury drewna. Delikatny motyw bardzo dobrze pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych zachowanych w stylizacji boho czy vintage. Dzięki modernistycznej strukturze o regularnych rysach z elementami geometrycznymi płytki Tanzania Porcelanosa z łatwością można dopasować również do klasycystycznych powierzchni, którym dodają one wyjątkowego uroku. 

Gdzie warto zastosować płytki tego rodzaju?

Są one idealne zarówno na dekoracje ścienne jak i ozdobę sufitu w łazience. Bardzo dobrze sprawdzają się dzięki lekko połyskującej powierzchni, która w bardzo dobrze wygląda przy łazienkowym oświetleniu. Tanzania Porcelanosa wyróżnia się innowacyjnością, a za razem swoistością jaką prezentuje delikatny, drewniany, regularny motyw o jasnej barwie. Dekorację z powodzeniem można stosować w połączeniach z ciemniejszymi elementami, tak aby końcowy efekt był kontrastowy i wyrazisty.

Comments are closed.