Płytki drewnopodobne – styl i elegancja

nowoczesne kafle w naszej łazience

Drewno zawsze uznawane było za materiał szlachetny i elegancki. Niejedna z nas marzy o domowym spa z piękną, dużą wanną, drewnianą podłogą i drewnem na ścianie. Luksus i elegancja. Niestety drewno jest piękne, ale w warunkach jakie panują w łazience byłyby tylko problemem. Jest jednak na to rada – płytki drewnopodobne!

Płytki drewnopodobne to propozycja producentów, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie urok drewna. Płytki drewnopodobne to płytki ceramiczne, które swoim wyglądem przypominają drewno, a jednocześnie są odporne na wilgoć i niesprzyjające warunki, jakie panują w łazience.

Płytki drewnopodobne – moda i ponadczasowość

Moda na drewno nie przeminie nigdy. Płytki drewnopodobne idealnie wpisują się w ten trend zaspokajając potrzeby klientów. Limone ceramika, która proponuje nam kolekcję Tablero to właśnie połączenie nowoczesnego designu z czarem naturalnego drewna.

Jak zaaranżować łazienkę?

Klasyczne propozycje to oczywiście styl skandynawski, czy rustykalny. Łączenie drewna z bielą ścian da nam wrażenie przestrzeni oraz czystości, co w łazience jest niezmiernie ważne. Dodatkowo biel oraz użycie luster optycznie powiększą łazienkę.

Taką przestrzeń łatwo można zmieniać wykorzystując wyłącznie dodatki. Zmieniając kolor ręczników, czy pojemników na mydło możemy uzyskać zupełnie nową, inną łazienkę.

Ceramika limone – naturalny czar drewna

Drewno w klasycznych aranżacjach zawsze wygląda elegancko. Płytki ceramiczne imitujące naturalne drewno są jedynym rozsądnym rozwiązaniem do warunków panujących w łazience. Płytki ceramiczne odporne są na wilgoć oraz pleśń, która może pojawić się w łazience. Dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości.

Drewno, mimo iż jest piękne i nadaje łazience stylu i elegancji zupełnie nie nadaje się do wykorzystania w tak trudnych warunkach. Płytki ceramiczne naśladujące strukturę drewna sprawdzą się idealnie i nadadzą łazience klasyczny, ponadczasowy wygląd.

Comments are closed.