Cerrad płytki drewnopodobne do klasycznych wnętrz

Klasyczne wnętrza wymagają nieco bardziej konwencjonalnych materiałów, takich jak np. drewno. Niestety nie w każdym pomieszczeniu może być ono wykorzystane. Rozwiązaniem są Cerrad płytki drewnopodobne, łączące elegancję drewna z trwałością ceramiki.

Czym wyróżniają się Cerrad płytki drewnopodobne?

Podłoga lub ściany w kolorze drewna wspaniale komponują się w klasycznych wnętrzach. Podłogi marki Cerrad płytki drewnopodobne są idealne w domach z bali lub modułowych, w których zastosowano drewniane panele lub naturalną cegłę. Są odporne na zabrudzenia, łatwo można je czyścić, również za pomocą mopa parowego oraz świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o dużej wilgotności. To także rozwiązanie dla osób, które szukają bardzo odpornych podłóg. Zwykłe panele winylowe po pewnym czasie ścierają się i pękają. Gres jest odporny na ścieranie i zmiany temperatury.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się Cerrad płytki drewnopodobne?

Marka Cerrad od lat zajmuje się produkcją płytek drewnopodobnych, które są świetną imitacją naturalnego drewna. Zachowują kształt oraz fakturę drewnianych desek, dlatego są idealne do klasycznego salonu i przedpokoju. W ofercie marki Carrad znajdują się również płytki zewnętrzne, odpowiednie na taras lub balkon. Wiele odcieni płytek do wyboru pozwala na dobranie idealnych płytek do pomieszczenia. Warto pamiętać, że jasne płytki podłogowe będą idealne do ciemniejszych ścian i na odwrót.

Dzięki zachowanej strukturze i odcieniu naturalnego drewna, Cerrad płytki drewnopodobne od ekspercilazienek.pl do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Nie trzeba ich jednak impregnować i olejować jak prawdziwego drewna. Klienci często wybierają je przed kominek, do łazienki lub kuchni. To ponadczasowe rozwiązanie, również d bardziej nowoczesnych wnętrz. 

Comments are closed.