Odpływy liniowe i ich zastosowanie

Do wyjść łazienkowych, jakich popularność narasta w niezwykle intensywnym tempie, bez powątpiewania należy zakwalifikować odpływy liniowe. Umożliwiają one przygotować powierzchnię prysznicową w dość efektywny sposób – bez brodzika.

Do zrobionej w tenże sposób kabiny wchodzi się bez pokonywania stopnia, co wyjątkowo przydaje się osobom starszym. Znacznie lepsze staje się także zachowanie higieny w toalecie. Odpływ liniowy w podłodze zapewnia także dobre rezultaty aranżacyjne i ułatwia zachowanie toalety w czystości.

Odpływ liniowy – na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Prysznic z odpływem liniowym ma przewagę w toaletach, w jakich nie sprawdzą się tradycyjne kabiny prysznicowe z brodzikiem. Najdoskonalszy odpływ liniowy uwydatni atrakcyjność całego mieszkania, zrobiony jest z produktów najdoskonalszej klasy oraz ma syfon z systemem przeciwdziałającym zatrzymywaniu się odpadów. Przyjrzyjmy się teraz konkretnym typom odpływów. Odpływ liniowy niski określa się bardzo małym syfonem. Odpływ liniowy ścienny to idealne rozwiązanie w wypadku toalet z systemem ogrzewania podłogowego.

Czyszczenie odpływu liniowego krok po kroku

Jednym spośród wielokrotnie mówionych przekazów na temat obsługi odpływu liniowego jest to, iż szybko się zapycha oraz ciężko go oczyścić. Nic bardziej błędnego. To doskonały sposób na oszczędzanie w toalecie przede wszystkim czasu oraz wysiłku, lecz również nakładów na specjalne środki do oczyszczania. Jak więc czyścić odpływ liniowy? Rozpocznijmy od oczyszczenia podłogi w kabinie wraz z zewnętrzną częścią odpływu.

Comments are closed.